Ocenění auta online zdarma

Touto službou vám nabízíme zjištění reálné výkupní ceny automobilu. Vyplňte níže uvedený formulář a odešlete nám ho. Na základě vámi zaslaných informací vám obratem sdělíme výkupní cenu. Pro přesnější odhad ceny je dobré zaslat také fotografie automobilu. Pokud neradi píšete, cenu vám rádi sdělíme telefonicky.

Kontaktní údaje:

*povinné údaje

Jméno * Přímení *

Kde se automobil nachází (město) *

Váš email * Mobil *

Údaje o automobilu:

Značka auta * Model auta * Barva *

Objem motoru / výkon: Rok výroby: Karosérie

Palivo Najeto km * WIN code *

Závady na autě

Máte k autu servisní knihu *AnoNe

Bylo auto havarované *AnoNe

Výbava
airbagposilovač řízeníklimatizacevyhřívaná sedadlapotahy kůžesatelitní navigaceimobilizércentrál dálkovýlitá kolael. střešní oknael. okna centrální zamykánístřešní oknostřešní šíbr man.střešní šíbr el.xenonové světlometypřední světla LEDdenní svícenítempomattempomat udržující odstup od voz. vpředupohon 4x4manuální převodovkaaut. převodovkatažné zařízeníABSEDSprotiprokluzový systém kol (ASR)stabilizace podvozkustabilizace podvozku (ESP)indikátor parkováníautomatické parkování

Požadavek na výkupní cenu

Fotografie velikost max 2Mb


Poznámka